2 , 3 si 4 pllzzz , dau coroanaa

Răspuns:
Transformari:
10 minute=600 secunde
Formule:
L=P×t
Calcule:
L=4 200 W×600 s=2 520 000 J
3.P=L/t
t=P/L=0,2 kW/400 J=200 W/400 J
t=0,5 s