👤

se da

v{co2}-22,4l
de aflat masa
m{co2}-?


Răspuns :

Răspuns:

1mol gaz.........22,4 l

x.......................22,4 l

x= 1mol

M,CO2= 44g/mol

1mol..CO2..............44g

1mol.........................x

x= 1mol CO2

Explicație: